Kariéra

Kariéra2020-11-03T02:04:37+02:00

Ocitli ste na časti webu, ktorá má inde v drvivej väčšine podobu formulára, max. výpisu aktuálne hľadaných pozícií. Tu je to však inak. Formulár tu síce je, odkaz je v závere tohto mnou (majiteľ agentúry) vytvoreného predhovoru. Ale pekne poporiadku. Skôr ako nám napíšeš (verím, že ti nemusím vykať) a ja si ťa prelustrujem, prečítaj si desatoro spolupráce. Toto a nielen toto desatoro budeme od teba vyžadovať. Naozaj sa tam prosím ťa preklikni, prečítaj a následne vráť sem. Má to svoje dôvody.

Ok, logicky predpokladám, že si poslúchol svojho potencionálne budúceho šéfa. Neznášam to slovo odjakživa, ale o tom potom. Tak teraz ma ešte raz poslúchni a prečítaj si aj niečo o nás, kde som spísal aj svoju víziu, kam chcem agentúru (možno raz tvoju) do 7 rokov posunúť. Pre info, píše sa rok 2018. Ak je už náhodou rok 2025 a ty čítaš tieto riadky, vedz, že najlepšie urobíš, keď začneš hľadať svoje šťastie niekde inde.

Ak si sa dopracoval až sem, super. Aj tak možno nehľadáme teba. Rozhodneme nehľadáme seniorov, tých si vieme vychovať ak treba, resp. tieto pozície sú obsadené dlhodobými externými spolupracovníkmi. Ich kvalitu máme overenú a razíme si cestu stability tímu. Ak sme ťa však zaujali a myslíš si, že nám máš čo ponúknuť, neváhaj a do tretice sa preklikni na formulár nižšie a do predmetu zadaj iné. Určite sa ti spätne ozvem. Ďakujem ti za tvoj čas.

poslať info o sebe

Z nášho blogu

Load More Posts
Go to Top